fbpx
0
Your Cart

Atmintinė

Kristalai yra ne tik žemės stebuklai, bet ir energijos šaltiniai, atnešantys į mūsų namus harmoniją ir ramybę. Tačiau kiekvienas kristalas turi savo individualias savybes.

AGATAS: Pagrindinė agato tema – harmonija. Šis akmuo tylus ir ramus, bet jo poveikis stiprus ir ilgalaikis. Jis sužadina drąsą ir ryžtą, švelniai grąžina pasitikėjimą.

AKVAMARINAS: Siejamas su pasitikėjimu ir amžina meile, taip pat yra laimingos santuokos akmuo, padeda aiškiai išreikšti savo jausmus. Teigiama, kad akmuo padeda pritraukti klestėjimą ir gausą.

AMETISTAS: Ramina fizinius, emocinius, mentalinius ir dvasinius prisirišimus, padeda nugalėti liguistus, žalingus potraukius bei skatina savikontrolę, todėl puikiai tinka žmonėms, siekiantiems išsivaduoti nuo prisirišimų ir priklausomybių.

AVANTIŪRINAS: Sėkmės magnetas. Jo gebėjimas palenkti sėkmę jūsų naudai yra viena ryškiausių jo savybių. Padeda situacijose, kai negalite kontroliuoti veiksmų ar rezultatų, todėl yra puikus kristalas, kurį galima nešioti lošiant, lažinantis ar net per pirmąjį pasimatymą.

CITRINAS: Padės priimti džiaugsmą, paleidžiant pyktį ir neigiamus jausmus, giliai įsišaknijusias baimes ir destruktyvias tendencijas. Tai puikus kristalas depresijai įveikti, jis sumažina jautrumą kritikai. Šis kristalas pritraukia FINANSINĘ gerovę.

DŪMINIS KVARCAS: Padės tvirtai stovėti ant kojų ir gyventi fiziniame pasaulyje. Tinka tiems, kurie yra linkę klajoti savo svajonėse, sunku susikaupti ties kasdieniniais darbais ir užduotimis. Apvalys nereikalingas mintis, padės sąmoningiau gyventi bei atrasti ryžtą ir polėkį.

FLOURITAS: Stimuliuoja abi smegenų puses, tam, kad darniai veikdamos tarpusavyje, jos atskleistų jūsų geriausius talentus. Sustiprės intuicija, pagerės protinė veikla, kūrybiškumas ir išradingumas. Naikina susikaupusią įtampą ir nerimą.

KALNŲ KRIŠTOLAS: GALINGIAUSIAS akmuo, galintis veikti bet kokiomis sąlygomis. Puikiai harmonizuoja ir stabilizuoja aplinką, padeda romantiškuose santykiuose, gerina psichinę ir fizinę energiją, ištvermę ir fizinę jėgą, stiprina dvasinį augimą ir išmintį.

KIANITAS: Turi raminančią, įžeminančią energiją todėl naudingas emocijoms subalansuoti, padeda rasti aiškumą, pašalina blokus ir neigiamus modelius, kad galėtume daryti teigiamus pokyčius savo gyvenime. Taip pat gali būti naudojamas ieškant darnaus gyvenimo kelio ir karjeros.

LABRADORITAS: Suteiks ramybę ir vidinę tylą, atvers duris į aukštesnį suvokimo lygį. Aktyvina smegenų veiklą bei intuiciją, tikėjimą savimi ir visata. Reguliuoja metabolizmą, subalansuoja hormonus, mažina menstruacijų skausmus ir kraujospūdį.

LAZURITAS: Padės išsivaduoti nuo psichologinių traumų, kurios jus nuolatos grąžina į praeitį ir neleidžia atsikratyti nusivylimo, susijaudinimo ir pykčio. Atrasite savo vidinę stiprybę, drąsą ir valią, sustiprins intuiciją ir įžvalgą.

OBSIDIANAS: Galingas apsauginis kristalas bei puikus pagalbininkas jei norite paleisti sunkias, jus slegiančias emocijas. Akmuo jas sugers ir išlaisvins jus. Kenčiantiems nuo depresijos, netekus mylimo žmogaus, pykčio, sielvarto.

ROŽINIS KVARCAS: Tai meilės sau, švelnumo bei vidinės ramybės akmuo. Šio mineralo energija prilyginama šilkui – veikia nepaprastai švelniai ir atpalaiduojančiai.

TANZANITAS: Labai retas ir brangus akmuo, veikiantis kelias skirtingas kryptis vienu metu bei padedantis atrasti savo tikrąjį pašaukimą. Jis padeda ir apsaugo nuo įvairiausių netikėtumų, sujungia širdį ir protą bendram darbui.

Kiekvienas kristalas gali būti naudojamas įvairiais būdais, priklausomai nuo jūsų poreikių ir tikslų. Svarbiausia prisijaukinti juos kaip dalį savo gyvenimo ir pasinaudoti jų galia asmeniniam augimui bei gerovei.